Semele Hakkında

Semele, web hosting ve alan adi tescili hizmeti saglayan kuruluslar arasinda yer almaktadir.

En hizli, en güvenilir, en kaliteli web hosting ve domain tescili hizmetlerini saglamayi amaçlayan ve altyapisini bu yönde gelistiren Semele Telekomünikasyon, 2006 yilinda BerkseHost adi altinda kurulmus olup, 2009 yili Kasim ayinda ismini Net-Sistem, 2013 yılında ise Semele Telekomünikasyon olarak degistirmistir. Hala müsterilerine en iyi sekilde hizmet vermek için çalismaktadir. Semele Telekomünikasyon, dürüst, konusunda uzman, tecrübeli, ve dinamik bir ekipten olusmakta olup, hizla gelisen internet teknolojileri karsisinda ortaya çikabilecek müsteri ihtiyaçlarina yönelik modüler web hosting çözümleri sunmaktadir.

Misyonumuz
Yurtiçi ve yurtdisinda hosting alanindaki lider firmalardan biri olmak, her müsterisini "tek" müsterisiymis gibi degerlendirerek, ihtiyaçlara yönelik en kaliteli hizmeti en ekonomik fiyata saglamaktir.

Vizyonumuz
Sürekli hizlanarak gelisen internet teknolojileri dünyasinda, yeniliklere mümkün olan en hizli sekilde adapte olarak, hizmet kalitesini arttirmak ve müsteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmaktir.

Firma Resmi Bilgileri

Firma Ünvani : Semele Telekomünikasyon San. ve Tic. Ltd. Şti
Fatura Adres : Egemenlik Mah. Aydınlar Cad. No:48 Semele Plaza Işıkkent Bornova/İZMİR
Vergi Dairesi : Bornova
Vergi Sicil No : 7600480017
Ticari Sicil No : 1554871
Telekomünikasyon Faaliyet Belge No : 441
Muhasebe Departmani : muhasebe@semele.com.tr
Satis Departmani : satis@semele.com.tr
Destek Departmani : destek@semele.com.tr

Copyright © 2013 ®Semele All rights reserved.